Verkocht door Flame Estate
Wens je een vrijblijvende schatting?
Wens je correct te verkopen?
contacteer Abdil@flameestate.be op 0484 14 96 86
Kenmerken
| Adres: | Spaarstraat 20 Gent |
| Referentie: | 2025/03/9000 |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 47 m² |
| Perceelbreedte: | 4 m |
| Perceeldiepte: | 12 m |
| Bebouwde opp.: | 47 m² |
| Bewoonbare opp.: | 125 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2015 |
| Gevelbreedte: | 4 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m², Woonkamer |
| Keuken: | 12 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Comfort: | Bestemming |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Elektriciteit: | aanwezig |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Antenne: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Kadastrale benaming: | HUIS |
| Kadastrale Nummers: | 0154/00C002 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 47 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241002-0003390988-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 288,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 2/10/2034 |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |