Exclusieve te renoveren HOB te Baarle-Drongen op een perceel van ca.2.000m2 met richtprijs
In het groene en gegeerde Baarle-Drongen bevindt zich deze uitzonderlijk halfopen bebouwing met enorm potentieel, gelegen op een prachtig perceel van ongeveer 2.000 m2.
Deze eigendom biedt de ideale basis voor wie droomt van royaal wonen in een residentiële wijk met veel ruimte, sterke connectie met de tuin en op een kwartiertje rijden van
Gent centrum. U betreedt de woning via een ruime inkomhal met gastentoilet en lavabo-meubel. Langs de wasberging waar zich eveneens een toilet en een douchekamer bevinden bereikt u de zeer ruime leefkeuken met bijkeuken en toegang tot de kelder. Aanpalend zijn veranda en terras met zicht op de volwassen tuin die uitkijkt op de achterliggende weide met paarden en ezels. De buitengewone weidse eetkamer met salon en bibliotheek geven eveneens uit op het terras en de tuin. Voorts vinden we op de benedenverdieping een grote inpandige garage en een extra bergruimte voor grasmachine en tuinmateriaal. Op de bovenverdieping treffen we vier slaapkamers waarvan drie met rechtstreekse toegang tot een tweede terras en zicht op de achterliggende groene oase. De ruime badkamer omvat een ligbad, dubbele lavabo en toilet. De woning werd reeds voorzien van 24 zonnepanelen.
Ook benieuwd naar deze exclusieve gezinswoning met tal van renovatiemogelijkheden?
Voor meer info of bezichtiging, contacteer Benedicte op 0493/619 889 of via Benedicte@flameestate.be
Kenmerken
| Adres: | Noordhoutstraat 13 Drongen |
| Referentie: | 2026/07/9031 |
| Vraagprijs: | € 499.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.953 m² |
| Bewoonbare opp.: | 300 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 3 |
| Woonkamer: | 68 m² |
| Keuken: | 27 m² |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 2 |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | Lessenaarsdak |
| Verwarming: | Elektriciteit, Andere |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 2.225 |
| Kadastrale benaming: | Woonhuis en tuin met aanhorigheden |
| Kadastrale Nummers: | 1037VP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.953 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241125-0003457889-RES-2 |
| Totaal verbruik: | 447,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | E |
| Renovatieplicht: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woonuitbreidingsgebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |