In optie
Deze gelijkvloerse woning is gelegen op het einde van een doodlopend straatje. Op wandelafstand van het centrum van Heusden,winkels en de “Kollebloem”.In de directe omgeving, gelegen in het groen, zijn tal van wandel en fietswegen.
De woonst beschikt over dubbele beglazing en gedeeltelijk rolluiken. De Cv is op gas en schikt over een hoogrendementscondensatie brander.
Het huis beschikt over een inkom met gastentoilet. Vanuit de inkom heb je toegang tot de living en de keuken.
De keuken is voorzien van alle modern comfort en beschikt over een Miele vaatwasser, inductiekookplaat, koelkast, oven en micro-wave.
Vanuit de keuken, kijk je zo het groen in.
In de woonkamer die grenst aan de keuken is er veel lichtinval. In de winter of het tussenseizoen kan je de energiezuinige houthaard gebruiken.Van de living kom je op het terras en heb je zicht op de voortuin en achtertuin.
In de badkamer kan je kiezen tussen de inloopdouche of het bad.Verder is er nog een toilet en lavabo voorzien. Hier is vloerverwarming voorzien.
Twee van de 3 slaapkamers zijn voorzien van rolluiken.
Er is een leuke dressing aanwezig. Een wasplaats , een kleine berging, en een zeer ruime half ondergrondse garage.
Aan de voorkant van de woning heb je 3 autostaanplaatsen ter beschikking, 1 ervan afgesloten door een automatische poort
Er is geen renovatie verplichting EPC /C
De tuin werd volledig onderhoudsvriendelijk aangelegd en volledig afgesloten. De lounge voorzien van een berging en elektriciteit zorgt voor vele aangename momenten.
Op het ruime terras is het goed vertoeven. Een zonneluifel zorgt ervoor dat het niet te warm wordt.
Er liggen 14 zonnepanelen op het dak.
Info@flameestate.be
Kenmerken
| Adres: | Park Ter Heide 12 Destelbergen |
| Referentie: | 2026/c/9070 |
| Vraagprijs: | € 525.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | In centrum, Aan rustige weg, Residentieel |
| Perceeloppervlakte: | 490 m² |
| Perceelbreedte: | 18 m |
| Perceeldiepte: | 29 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2019 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 20 m² |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 18 m |
| Tuin diepte: | 29 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage Types: | Inpandig, Parkeerplaats, Buiten, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | Ja |
| Parking Types: | Privé |
| Comfort: | Kindvriendelijk |
| Veiligheid: | Omheining |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Open haard, Vloerverw. gedeeltelijk, Condensatieketel, Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Mech. ventilatie : | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja |
| Geïndexeerd K.I.: | € 1.943 |
| Kadastrale Nummers: | 0488K2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 490 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251120-0003738022-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 278,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 20/11/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |