Opbrengsteigendom te Drongen
Dit gebouw bestaat uit een handelszaak van 300m² momenteel verhuurd als fietsenwinkel met parking en garage.
een poort links van het gebouw zorgt voor extra veiligheid.
De verwarming gebeurd via cv op gas.
Op de 1e verdieping treffen we 2 duplex appartementen met garage en tuin.
Appartement 1 werd in 2024 grotendeels gerenoveerd en beschikt over 3 slaapkamers, woonkamer, keuken, berging, trap en badkamer.
Via een luik krijg je toegang tot de ruime zolder.
Appartement 2 is identiek van indeling , maar moet nog voorzien worden van een nieuwe keuken en badkamer.
In de beide appartementen werden wel al nieuwe isolerende ramen geplaatst.
Dit opbrengstpand beschikt over een goed rendement.
Voor een bezoek mail naar info@flameestate.be
Bellen naar Conny 0498/696563
Kenmerken
| Adres: | Beekstraat 144 Gent |
| Vraagprijs: | € 1.100.000 |
| Type: | Gebouw |
| Ligging: | In woonwijk, Gemeente |
| Perceeloppervlakte: | 1.100 m² |
| Perceelbreedte: | 22 m |
| Perceeldiepte: | 29 m |
| Bebouwde opp.: | 368 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Gevelbreedte: | 14 m |
| Slaapkamers: | 6 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 5 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | 3 m² |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 3 |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Parking: | 5 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Parlofoon: | Ja |
| Kadastrale Nummers: | 875PP0000 en 875NP0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.100 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241016-0003416230-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 268,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |