Appartement met privatieve tuin en garage
Dit ruim appartement, gelegen rechtover een voedingswinkel, is ideaal voor wie ruimte zoekt en graag een tuin heeft.
Het beschikt over 3 slaapkamers, badkamer, berging en ruime keuken.
via een luik bereik je de grote zolder.
Er zijn geen gemeenschappelijke kosten en geen syndicus.
Het appartement is toe aan een opfrissing. De ramen zijn reeds vernieuwd en beschikken over dubbel glas
Voor een bezoek kan je mailen naar conny@flameestate.be
Kenmerken
| Adres: | Beekstraat 142 Gent |
| Referentie: | 2026/5/9031 |
| Vraagprijs: | € 285.000 |
| Type: | Duplex |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 280 m² |
| Bewoonbare opp.: | 111 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Gevelbreedte: | 7,2 m |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 28 m² |
| Keuken: | 17 m², Gesloten keuken |
| Tuin: | 175 m² |
| Tuin breedte: | 10 m |
| Tuin diepte: | 17 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Niet gevonden wat u zocht?
Laat het zoeken aan ons over!
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Gent
Beekstraat
142
€ 285 000
Vertel een vriend
Gent
Beekstraat
142
€ 285 000
Plan uw bezoek
Gent
Beekstraat
142