Buitenkans! Duplex appartement met garage en tuin
Dit appartement werd in 2024 grotendeels vernieuwd.
Gelegen in een gebouw boven een handelspand en met nog slechts 1 ander appartement.
Uniek aan deze woning is dat het niet alleen over een garage beschikt , maar ook een echte tuin.
Via een gemeenschappelijke trap kom je op de eerste verdieping die toegang geeft naar de inkom van het appartement of rechtstreeks naar de berging. Ideaal als je met boodschappen binnenkomt.
De ruime woonkamer heeft veel lichtinval en is zeer aangenaam. De aangrenzende keuken is volledig nieuw.
Op de verdieping treffen we 3 slaapkamers en een badkamer. Deze werd ook vernieuwd
Via een luik komen we op een ruime zolder.
Kenmerken
| Adres: | Beekstraat 140 Gent |
| Referentie: | 2026/4/9031 |
| Vraagprijs: | € 330.000 |
| Type: | Bel-étage |
| Ligging: | In woonwijk, Residentieel, Gemeente |
| Perceelbreedte: | 11 m |
| Perceeldiepte: | 48 m |
| Bewoonbare opp.: | 100 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1977 |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Gevelbreedte: | 7 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 11 m |
| Tuin diepte: | 20 m |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Draai-/kiepramen, PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel |
| Verwarmd water: | Hoogrendementsketel |
| Isolatie: | Muurisolatie |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 20241016-0003416230-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 268,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Documenten
Niet gevonden wat u zocht?
Laat het zoeken aan ons over!
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Gent
Beekstraat
140
€ 330 000
Vertel een vriend
Gent
Beekstraat
140
€ 330 000
Plan uw bezoek
Gent
Beekstraat
140