Handelspand (235m²) met parking en garage
Dit handelspand met een oppervlakte van 235m² is gelegen in Drongen en momenteel verhuurd als fietsenwinkel.
Het pand beschikt over een grote vitrine, parking en een afzonderlijke garage.
Binnenin heb je het winkelgedeelte en een atelier. Verder heeft het ook nog een afzonderlijke berging , keuken en toilet
De verwarming gebeurd op gas.
Ben jij op zoek naar een goede investering, dan ben je hier aan het juiste adres.
Voor een bezoek of verdere info bellen naar Conny 0498/696563
Flame Estate
Www.flame-estate.be
Kenmerken
| Adres: | Beekstraat 144 Gent |
| Referentie: | 2026/05/9031 |
| Vraagprijs: | € 400.000/totaal |
| Type: | Andere |
| Ligging: | In woonwijk |
| Perceeloppervlakte: | 498 m² |
| Bebouwde opp.: | 275 m² |
| Bewoonbare opp.: | 245 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1969 |
| Gevelbreedte: | 14,5 m |
| Op verdieping: | 0 |
| Algemene staat: | Normaal |
| WC: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage: | 1 (6 plaatsen) |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Gelijkvloers |
| Parking: | Ja |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.772 |
| Kadastrale benaming: | handelshuis |
| Kadastrale Nummers: | 0875NPOOOO |
| Kadastrale Oppervlakte: | 920 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260325-0003827016-KNR-1 |
| EnergyClass: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Niet gevonden wat u zocht?
Laat het zoeken aan ons over!
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Gent
Beekstraat
144
€ 400 000
Vertel een vriend
Gent
Beekstraat
144
€ 400 000
Plan uw bezoek
Gent
Beekstraat
144